Donica podświetlana LED ALICANTE Zobacz większe

Donica podświetlana LED ALICANTE

FO-9530

Nowy

1 450,00 zł

Donica podświetlana LED doskonale nadaje się do zdobienia wnętrz jak i przestrzeni zewnętrznych takich jak patio, balkon taras czy trawnik. Posiada wiele funkcji: zdobi, nadaje charakter wnętrza i ogrodu, podtrzymuje rośliny, ale przede wszystkim świeci!

Więcej szczegółów

Dodaj do listy życzeń

Wysokość 105cm.
Szerokość góra 52cm x 52cm,
Dodatkowe wyposażenie 63 diody LED zamontowane w podstawie
Termin realizacji 10 - 14 dni

Może służyć jako lampa ogrodowa, przytulna lampa wewnętrzna lub po przykryciu szklanym blatem – jako podświetlany stolik barowy. Szpaler tworzony przez donice wspaniale oświetli drogę do frontowego wejścia oraz wewnętrzny, ciemny korytarz.
Wyjątkowa forma –  prostokątna – przyciąga wzrok, przez swoją wielkość jest imponująca, dzięki 63 diodom intensywnie świeci. Posiada odpływ wody w podstawie umożliwiający hodowlę żywych roślin na zewnątrz budynku.Nowoczesne donice LED mają wbudowany odpływ wody, co umożliwia hodowanie w nich żywych roślin wymagających podlewania. Bardzo wysoka, prosta forma zwieńczona kołnierzem nadaje się idealnie do oskrzydlenia frontowych drzwi  Doskonale nadaje się do ekspozycji roślin doniczkowych średniej i dużej wielkości, jest wysoka i widoczna z daleka.
Oświetlenie zapewnia 63 diod LED zamontowanych w podstawie. Donice te są mrozoodporne, posiadają własne zasilanie 110-220V, więc można je podłączyć do zwykłego gniazdka lub przedłużacza ogrodowego.
Donice wykonane są z białego tworzywa z opcją światła jednokolorowego bądź zmiennego ustawianego za pomocą pilota ( dostępne 7 kolorów).  W zestawie zasilacz i przewód ( łączna długość 4m)

Donice posiadają certyfikat GS ( dobrowolny certyfikat jakości wyrobów przeznaczonych na rynek niemiecki)
Łatwe w konserwacji – do usunięcia zabrudzeń wystarczy zwykły płyn do mycia naczyń lub mleczko kuchenne.


Na razie nie dodano żadnego komentarza.

Napisz opinię

Napisz opinię