Kule podświetlane LED BOLAS 60 Zobacz większe

Kule podświetlane LED BOLAS 60

FO-9540-60

Nowy

890,00 zł

Kule podświetlane LED są najpopularniejszymi elementami świetlnymi do dekoracji ogrodów, doskonale nadają się również do zdobienia wnętrz jak i przestrzeni zewnętrznych takich jak patio, balkon taras czy trawnik.

Więcej szczegółów

Dodaj do listy życzeń

Wysokość 60 cm
Szerokość 60 cm
Dodatkowe wyposażenie 18 diod LED zamontowanych w podstawie

Posiada wiele funkcji: zdobi, nadaje charakter wnętrza i ogrodu, ale przede wszystkim świeci!
Może służyć jako lampa ogrodowa, przytulna lampa wewnętrzna lub samodzielna dekoracja! Szpaler tworzony przez kule wspaniale oświetli drogę do frontowego wejścia oraz wewnętrzny, ciemny korytarz.

Ta idealna, okrągła forma podkreśla delikatne, doskonale rozproszone światło. Ma ogromnie wiele zastosowań, służy jako samodzielny element bądź fragment konstrukcji, można ustawić z nich dowolną kompozycję zewnętrzną i wewnętrzną. Dzięki zasilaniu na baterie jest całkowicie mobilna, doskonale sprawdza się w ogrodzie dzięki swojej całkowitej izolacji na wodę.
Oświetlenie zapewnia 18 diod LED zamontowanych w podstawie. Dzięki swej kulistej formie idealnie rozprasza światło.
BOLAS wykonane są z białego tworzywa z opcją światła jednokolorowego bądź zmiennego ustawianego za pomocą pilota ( dostępne 7 kolorów).  W zestawie ładowarka i pilot.

Posiadają certyfikat GS ( dobrowolny certyfikat jakości wyrobów przeznaczonych na rynek niemiecki)
Łatwe w konserwacji – do usunięcia zabrudzeń wystarczy zwykły płyn do mycia naczyń lub mleczko kuchenne.Na razie nie dodano żadnego komentarza.

Napisz opinię

Napisz opinię