Donica podświetlana LED PALO Zobacz większe

Donica podświetlana LED PALO

FO-9255

Nowy

1 100,00 zł

Donica podświetlana LED doskonale nadaje się do zdobienia wnętrz jak i przestrzeni zewnętrznych takich jak patio, balkon taras czy trawnik. Posiada wiele funkcji: zdobi, nadaje charakter wnętrza i ogrodu, podtrzymuje rośliny, ale przede wszystkim świeci! 

Więcej szczegółów

Dodaj do listy życzeń

Wysokość 74 cm
Szerokość podstawa 25 cm x 25 cm
Dodatkowe wyposażenie 16 diod LED zamontowanych w podstawie

Może służyć jako lampa ogrodowa, przytulna lampa wewnętrzna lub po przykryciu szklanym blatem – jako podświetlany stolik barowy. Szpaler tworzony przez donice wspaniale oświetli drogę do frontowego wejścia oraz wewnętrzny, ciemny korytarz.


Nowoczesne donice LED mają wbudowany odpływ wody, co umożliwia hodowanie w nich żywych roślin wymagających podlewania. Smukła, prosta forma nadaje się idealnie do oskrzydlenia frontowych drzwi. Doskonale nadaje się do ekspozycji roślin doniczkowych średniej i dużej wielkości, jest wysoka i widoczna z daleka.
Oświetlenie zapewnia 16 diod LED zamontowanych w podstawie. Donice te są mrozoodporne, zasilane są na baterie z ładowarką 110-220V, więc można je podłączyć do zwykłego gniazdka lub przedłużacza ogrodowego. Dzięki bateriom zyskują niezaprzeczalna zaletę - można je dowolnie przestawiać w trakcie świecenia. Nie są związane kablem podpiętym do gniazdka.
Donice wykonane są z białego tworzywa z opcją światła jednokolorowego bądź zmiennego ustawianego za pomocą pilota ( dostępne 7 kolorów).  W zestawie ładowarka z pilotem.

Donice posiadają certyfikat GS ( dobrowolny certyfikat jakości wyrobów przeznaczonych na rynek niemiecki)
Łatwe w konserwacji – do usunięcia zabrudzeń wystarczy zwykły płyn do mycia naczyń lub mleczko kuchenne.


Na razie nie dodano żadnego komentarza.

Napisz opinię

Napisz opinię