Każdy projekt zaczyna się od POMYSŁU. Jeżeli jest potrzebny niekonwencjonalny atrakcyjny produkt przygotujemy  projekt od koncepcji do realizacji, w tym przypadku możemy zagwarantować ze będzie on wyjątkowy, inny  niż cokolwiek na świecie.

Garden Park  to kolejne przedsięwzięcie działającej od wielu lat na rynku promocji i reklamy interaktywnej firmy EUROBEST.PL. Teraz  możemy zmaterializować najśmielsze kreacje reklamowe w nowym wymiarze 3D. Nasze produkty są najczęściej wykonane z niezwykle trwałych kompozytów na bazie włókien szklanych i węglowych. Poszczególne elementy zawierają również metal, porcelanę, szkło i drewno.

Dzięki własnej produkcji jak również stałej współpracy z największymi „graczami” na rynku reklamy wielkogabarytowej dysponujmy kolekcją ponad 5000 wzorów, a każdy z nich możemy zaadoptować do indywidualnych potrzeb i pomysłów. Elastyczne rozwiązania i niekonwencjonalne projekty - ograniczeniem jest tylko wyobraźnia
Parki rozrywki, hotele, kluby, kawiarnie, restauracje to tylko niektóre  miejsca w których można spotkać nasze kreacje.

Oddajemy do dyspozycji znakomitych projektantów i konstruktorów  którzy wymodelują każdą postać, sylwetki współczesnych gwiazd i polityków, prehistoryczne zwierzęta -  dowolny kolor kształt i .....zapach (tak jeżeli będzie taka potrzeba montujemy generatory zapachu - to również nasza specjalność - www.aromanet.pl)

Nasi klienci biorą czynny udział na każdym etapie przygotowawczym i projektowym a co za tym idzie mogą być pewni ze ostateczny wynik zgodny będzie z ich oczekiwaniami